Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Ürün kalitesinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran, farklı beğenilere seslenen ve rahatlığın adresi haline gelen Karayel Yapı  Rize/ Merkez’ de bulunmaktadır. Kuruluşumuzdan itibaren kaliteli hizmet anlayışına devam ettirmekte olan bizler, sizlerle buluşmanın tadını çıkarıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve araştırmalarımıza göre müşterilerimizin farklı yaşa tarzlarına ve mobilya kullanım alışkanlıklarına uygun mobilya üretmek bizim en temel görevimizdir. Bünyemizde bulundurduğumuz teknisyenler, mimarlar ile birlikte sizleri orijinal ve farklı konseptlere götürmekteyiz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere en güvenilir ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

 

Müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak hayata keyif katan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, modern çizgilere ve tarz sahibi mobilyalara bünyesinde yer vermektedir. Kendimizi sürekli geliştirerek ve modern çağa ayak uydurarak, müşteri taleplerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.

 

Evlerinize ve iş yerinize farklı konseptler düşünen ve kendi ruhunuzu yansıtacak mobilyalar seçmek isterseniz Karayel Yapı’ ya uğrayın. İşletmemizin tek amacı, müşterilerimizin bizden satın aldıkları hizmet doğrultusunda memnuniyet duymasını sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz satış sonrası görüşlerini almak için sizlerle iletişimi koparmıyorlar. Sizlerin istek, dilek ve şikayetleri bizim için çok önemli bir yere sahiptir. Bizleri tercih eden her müşterimize kaliteli, sağlam ve dayanıklı mobilyaları gönül rahatlığı ile sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Evinizdeki mobilya ihtiyacınız için, bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

 

rize merkez yapı dekorasyon,rize merkez yapı dekorasyon firması,rize merkez yapı dekorasyon ustası,rize merkez yapı dekorasyon hizmeti,rize merkez kapı imalatı,rize merkez kapı imalat firması,rize merkez iç oda kapıları,rize merkez iç oda kapıları imalatı,rize merkez iç oda kapı tasarımı,rize merkez mutfak dolabı,rize merkez murfak dolabı imalatı,rize merkez mutfak dolabı tasarımı,rize merkez parke,rize merkez parke döşeme,rize merkez parke döşeme ustası,rize merkez banyo dolabı,rize merkez banyo dolabı imalatı,rize merkez banyo dolabı tasarımı,rize merkez özel tasarım mutfak dolabı,rize merkez özel tasarım murfak dolabı,rize merkez kişiye özel mutfak dolabı,rize merkez kişiye özel banyo dolabı,rize merkez vestiyer,rize merkez vestiyer imalatı,rize merkez vestiyer imalat firması,rize yapı dekorasyon,rize yapı dekorasyon firması,rize yapı dekorasyon ustası,rize yapı dekorasyon hizmeti,rize kapı imalatı,rize kapı imalat firması,rize iç oda kapıları,rize iç oda kapıları imalatı,rize iç oda kapı tasarımı,rize mutfak dolabı,rize murfak dolabı imalatı,rize mutfak dolabı tasarımı,rize parke,rize parke döşeme,rize parke döşeme ustası,rize banyo dolabı,rize banyo dolabı imalatı,rize banyo dolabı tasarımı,rize özel tasarım mutfak dolabı,rize özel tasarım murfak dolabı,rize kişiye özel mutfak dolabı,rize kişiye özel banyo dolabı,rize vestiyer,rize vestiyer imalatı,rize vestiyer imalat firması, yapı dekorasyon, yapı dekorasyon firması, yapı dekorasyon ustası, yapı dekorasyon hizmeti, kapı imalatı, kapı imalat firması, iç oda kapıları, iç oda kapıları imalatı, iç oda kapı tasarımı, mutfak dolabı, murfak dolabı imalatı, mutfak dolabı tasarımı, parke, parke döşeme, parke döşeme ustası, banyo dolabı, banyo dolabı imalatı, banyo dolabı tasarımı, özel tasarım mutfak dolabı, özel tasarım murfak dolabı, kişiye özel mutfak dolabı, kişiye özel banyo dolabı, vestiyer, vestiyer imalatı, vestiyer imalat firması,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014